Nem minden horvát örül a csapat sikerének, egyesek szerint buknia kell a korrupt rendszernek.

Öten megsérültek, de a rendőrség szerint valószínűleg nem terrortámadás történt.

A női főszereplőkkel forgatott Ocean's 8 minőségben nem olyan, mint a George Clooney-változat, hangulatban majdnem, de így is egy szórakoztató nyári limonádé lett, amire senki sem lehet mérges.

k, 06/19/2018 - 22:04
Az Európai Parlamenten keresztül valóban bele lehet szólni a törvényhozásba, óriási öngól lenne ezt átengedni a Fidesznek, válaszolták Ungváry Krisztián felvetésére ellenzéki EP-képviselőink.

Oroszország nem áll le, Egyiptomon is átgázolt

k, 06/19/2018 - 21:57
A második félidőben 15 perc alatt lerendezték a győzelmet, Szalah csak szépíteni tudott büntetőből, 3-1 lett a vége. Két meccs után nyolc lőtt góllal, nagyon kényelmesen állnak az oroszok, karnyújtásnyira a csoportelsőség.

Ismét listázott a NER

k, 06/19/2018 - 21:44
Ezúttal az MTA munkatársairól készült Figyelő-lista. Természetesen a szerző nevét nem vállalták.

Megszűnik jövőre szinte az összes cafeteria

k, 06/19/2018 - 20:18
Csak a SZÉP-kártya marad.

Merkel és Macron támogatja az EU-n kívüli menedékjogi központokat

k, 06/19/2018 - 20:13
Merkel és Macron összedugta a fejét és a két legerősebb tagállam megmondja, hogy mit kell csinálnia az uniónak.

Gurbanguli: A több asszony mégsem buli

k, 06/19/2018 - 20:02
A poligámiát tiltó törvénymódosítást fogadott el a türkmén parlament kedden.

A nézők fütyültek, Lewandowski kimászott a feleségéhez

k, 06/19/2018 - 19:53
A lengyel drukkerek nehezen viselték a vereséget. A legnagyobb sztárt felesége vigasztalta.

Őrizetbe vettek három dzsihadista-gyanús embert Hollandiában

k, 06/19/2018 - 19:52
Ujjlenyomataik rajta voltak több olyan fegyveren is, amelyeket egy merényletre készülő szélsőségestől foglaltak le Franciaországban.

Oroszország–Egyiptom - Az Oroszország–Egyiptom világbajnoki csoportmeccs közvetítése percről percre

k, 06/19/2018 - 19:51
Az 5-0-val nyitó Oroszország a továbbjutás bebiztosításáért, a Mohamed Szalah-val a kezdőben felálló Egyiptom a szinte biztos kiesés ellen küzd.

Eltörlik a tranzakciós illetéket a 20 ezer alatti átutalásoknál

Változtatnak a kgfb adózásán és a bankok adózásán is.

Az Egyesült Államok hamarosan kiléphet az ENSZ Emberi Jog Tanácsából

k, 06/19/2018 - 19:34
Egyre valószínűbb, hogy Trumpék tényleg elhagyják az ENSZ jogvédőit.

Az MLSZ kirúgta Leekenst, Marco Rossi az új szövetségi kapitány

k, 06/19/2018 - 19:33
Leekens tétmeccs nélkül távozik, a Honvéddal korábban bajnok olasz jön a helyére.